שיווק בפייסבוק לעסקים

שיווק בפייסבוק

אמצעי שיווק ממוקד – שמסייע לקידום האתר העסקי

כיום, יש יותר מ- 4.4 מילארד גולשים ברשת החברתית פייסבוק, המהווה את הרשת החברתית הגדולה בעולם, שאותה הקים מארק צוקרברג עם חבריו אדוארדו סברין, דסטין מוסקביץ’, כריס יוז ואנדרו מקללום בהיותם סטודנטים באונברסיטת הרווארד, ב-4 בפברואר 2004, כך שהחשיפה הפוטנציאלית לקהל גולשים עצום בארץ ובעולם. הרשת זמינה ביותר מ- 70 שפות. בישראל משתמשים בפייסבוק יותר מ- 1.2 מיליון משתמשים.
השיווק בפייסבוק הוא ערוץ חשוב מאד, המאפשר לעסק שלך להגיע ללקוחות פוטינציאליים באמצעות כלי השיווק, הפרסום הממומן של פייסבוק
תקציב השיווק הממומן בפייסבוק

תקציב השיווק הממומן בפייסבוק מתחיל מ- 25 שקלים לחודש, ואז מתחילים לראות תוצאות ראשונות בלידים לאתר העסקי או המותג, שמקדמים ותנועת לקוחות ומכירות. אך, אם משקיעים יותר בפרסום הממומן ומגדילים את התקציב ל – 1000 שקלים ויותר מקבלים חשיפה גדולה יותר לאתר או המותג, שמקדמים בפייסבוק ואז הפריסה הגיאוגרפית והדמוגרפית גדולה יותר ומטרגטים יותר לקוחות מהארץ ומחו”ל ומביאים להגדלת המכירות והחזר השקעה ROI חיובי לעסק.

חשיפה לקהל רחב
הפרסום בפייסבוק מגיע לקהל גדול, שלא נחשף למוצר או השירות, שמפורסם, לעומת זאת, הפרסום בגוגל מצריך שהמשתמש יהיה אקטיבי יותר ויקיש מילת מפתח מסויימת
הסיבות מדוע שיווק בפייסבוק חשוב לעסקים?

דף עסקי בפייסבוק – יוצר נוכחות של העסק או המותג במדיה ואם מעצבים את הדף העסקי וכותבים תוכן שיווקי נכון, זה מביא לתנועה של לקוחות, שקונים את המוצר או השירות של העסק.

השיווק בפייסבוק יותר זול מהשיווק הממומן בגוגל

פילוח קהל מטרה – פייסבוק מאפשרת פילוח איכותי וממוקד על בסיס נתונים דמוגרפיים: גיל, מין,שפה, איזור מגורים. בנוסף לזאת ניתן לפלח לפי תחומי עניין, שמתבססים על התוכן, שהגולש צורך

דוחות – ממשק דוחות ביצועי קמפיינים בפייסבוק, מאפשר מעקב ומחקר של הפעילות הפרסומית

מעקבים – שיווק בפייסבוק מאפשר להטמיע באתר שלכם פיקסל לצורכי מעקב ושיווק חוזר ללקוחות, שגילו מעורבות בפוסטים או לקוחות, שהשירו פרטים בעבר.

קידום בגוגל – דף עסקי בפייסבוק מקבל קידום טוב יותר במנוע החיפוש של גוגל ולכן כאשר הגולש יחפש את שם העסק הוא ייחשף גם לדף העסקי.

לייעוץ על שיווק בפיסבוק
שיווק ממוקד בפייסבוק

אנו בונים אתרים, דפי נחיתה, דפים עסקיים בפייסבוק ומשווקים בפייסבוק, אינסטגרם ובאינטרנט כדי לסייע לעסקים להצליח.

אסטרטגית שיווק בפייסבוק ובאינטרנט