בניית אתרים מקצועיים ומניבים

מי שרוצה היום לבנות לעצמו אתר אינטרנט יכול לעשות זאת באמצעות מערכות לבניית אתרים כמו WIX או וורדפרס.

מאילו שלבים מורכב תהליך בנית אתר?

השלבים המקובלים  בבניית אתר אינטרנט הם בראש ובראשונה בחירה בחברה לבניית אתרים כמו סליקו, לאחר מכן להתחיל בתהליך ראשוני ובסיסי של איפיון האתר באופו נכון ויעיל כולל איפיון חווית משתמש, בחירת במערכת ניהול תוכן (CMS), פיתוח ואופטימיזציה למנועי החיפוש.

בחירה בחברה שתבנה לך אתר, שיהפוך לנכס מניב, שמביא לך רווחים כלכליים ומחזיר את ההשקעה בו.

איפיון אתר וחווית המשתמש

שלב איפיון האתר הוא שלב חשוב וחיוני לבניית אתר מצליח. הגישה לאיפיון אתרים דומה מאד לשימוש באפליקציות משחקיות, שגם בהם צריכים איפיון וסקריפט לאפליקציה. זאת אומרת לא מסתכלים רק על תפריטים ואיך מנווטים בין העמודים השונים. אלא גם כיצד כל עמוד עומד בפני עצמו ויכול להוביל את הגולש לפעולה כמו רכישה, יצירת קשר, רישום למועדון חברים וכו’. כל דף יש מטרה שונה. האיפיון כולל תרשים וקונספט.

בחירה במערכת ניהול התוכן

לאחר שלב איפיון האתר נעבור לשלב בחירה במערכת ניהול התוכן. מערכת הניהול התוכן משרתת את האיפיון.

כאשר מדברים על אתרים בינוניים עד גדולים, שלא דורשים פונקצינליות מאד ספציפית, חברות בניית אתרים יעדיפו לעשות שימוש במערכוץ קוד פתוח. כיום, וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הפופלרית ביותר, בעבר היא היתה מיועדת בעיקר לבלוגים, אך הגמישות של מערכת ניהול ובראשה אלמנטור מאפשר לבנות אתרים יפים ומניבים בכל תחום או נישה.

עיצוב ומיתוג מותאם אישית

אחרי שיש לנו את האיפיון ומערכת ניהול התוכןף הגיע הזמן לעצב ולבנות את האתר. אם אנו מדברים על וורדפרס, העיצוב מתאפשר באמצעות בניית תבנית מותאמת אישית, רכישת תבנית מתקדמת עם אפשריות התאמה נרחבות או שימוש בבוני עמודים כגון אלמנטור, שהופכים את אופי בניית האתר לוויזואלי וכזה שמזכיר את WIX.

אופטימזציה למנועי מהחיפוש

בשנים האחרונות, ישנו קשר הדוק בין המאפיינים הטכניים של האתר לבין מיקומו במנועי החיפוש והאופן בו מוצג בעמודי התוצאות. צריכים לבנות את האתר שיהיה אופטימלי לגוגל, דבר שיסייע לקידום באינטרנט.י

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.